Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Mobilya montajını;dikkat ve sabır isteyen bir iş olarak tanımlayabiliriz.De monte ürünler son yıllarda online mobilya satışın katkısıyla revaçta olan ve tasarım olarak kullanışlı,seri üretilebilen ürünlerdir.Fiyat avantajı,termin süresi avantajı ve kargo ile teslimat avantajı bu ürünleri hem uygun fiyat olarak,hem de kullanışlılık açısından müşterilerin alması kolaylaşmaktadır. Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar 1-Ürünü hasarsız teslim almak […]

Açıklama

Mobilya montajını;dikkat ve sabır isteyen bir iş olarak tanımlayabiliriz.De monte ürünler son yıllarda online mobilya satışın katkısıyla revaçta olan ve tasarım olarak kullanışlı,seri üretilebilen ürünlerdir.Fiyat avantajı,termin süresi avantajı ve kargo ile teslimat avantajı bu ürünleri hem uygun fiyat olarak,hem de kullanışlılık açısından müşterilerin alması kolaylaşmaktadır.

Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

1-Ürünü hasarsız teslim almak çok önemlidir.Kargo ya da nakliye gelen ürünlerde paket içinde ürünler zarar görebilmektedir.Paket açılımı yapmalısınız eğer kırık parça var ise ürünü satın aldığınız firma ile iletişime geçmelisiniz.

2-Parçaları numarasına göre ayırmalısınız ve ürünü kurulacak yere boşaltmalı ve hazır etmelisiniz.De monte ürünleri sürüklememeli ya itmemelisiniz. Bu ürünler de monte olduğu hassastırlar ve dağılabilir.Eğer kurulum şeması üründe çıkmaza ise sipariş hattımızdan mobilya montaj siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz> Sipariş Ver

3-Montaj şemasına göre ürünleri kurmaya başlayabilirsiniz.Unutulmaması gereken diğer nokta ise malzeme vidaları genellikle tam sayı olarak paketlenmektedir o yüzden kurulum yaparken vidalar konusunda dikkat etmeniz gerekmektedir.

4-Ürünlerde genellikle minifix sistemi kullanılmaktadır. Minifix konusunda tüm detayları ve videolu anlatımıyla  minifix nasıl takılır sayfamızdan bakabilirsiniz.

5-İpucu;Örnek olarak dolap kurulumunu verirsek;iskelet kurulumunu bitirdikten sonra üstten önce arkalığı takmalı sonra üst parçaya takmalısınız.Hem rahat,hem de kolay bir kurulum sağlarsınız.

Mobilya montajı konusunda profesyonel bir hizmet almak isterseniz > Mobilya Montaj Siparişi verebilirsiniz.

6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınızı gerçekleştiriyoruz.

İster online,ister telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Sipariş için: 0541 2845188

Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar
Montaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar