Mobilya Terimleri

Mobilya nedir? Mobilya Terimleri,mobilya alanında en çok kullanılan kelimeleri sizler için derledik. Sözlük anlamı kısaca oturulan,yemek yenilen,çalışılan ve yatılan yerlerin döşenmesine yarayan taşınabilir eşyanın ortak adıdır. Peki Mobilya montaj nedir? Kısacası De monte ürünlerin birleştirilmesi,bütünleştirilmesidir. De Monte Mobilya Nedir? Bütün mobilyaların parça halinde paketlenip son tüketiciye ulaştırılmasıdır. Mdf Nedir? Ahşap kalıntılarını parçalayıp ahşap life çevirdikten sonra,yüksek […]

Mobilya nedir?

Mobilya Terimleri,mobilya alanında en çok kullanılan kelimeleri sizler için derledik.

Sözlük anlamı kısaca oturulan,yemek yenilen,çalışılan ve yatılan yerlerin döşenmesine yarayan taşınabilir eşyanın ortak adıdır.

Mobilya Terimleri
Mobilya Terimleri

Peki Mobilya montaj nedir?

Kısacası De monte ürünlerin birleştirilmesi,bütünleştirilmesidir.

Mobilya Terimleri 5

De Monte Mobilya Nedir?

Bütün mobilyaların parça halinde paketlenip son tüketiciye ulaştırılmasıdır.


Mobilya Terimleri 6

Mdf Nedir?

Ahşap kalıntılarını parçalayıp ahşap life çevirdikten sonra,yüksek ısı ve basınç altında mum ve reçine tutkal ile oluşan levha şeklinde tasarlanmış ahşap üründür.Suntaya göre daha uzun ve daha pahalı bir üründür.

Mobilya Terimleri 7

Sunta Nedir?

Odun talaşının belli kimyasal birleştiriciler ile karıştırılarak,preslenmesi sonucu elde edilen üründür. Mobilya sanayinde sıkça kullanılır.Belirli standartlar dahilinde çeşitli kalınlıklarda üretilir.

Mobilya Terimleri 8Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.