Mobilya Montajı ve Ücretleri Ne Kadar?

Mobilya montaj;de monte mobilyanın başlangıcıyla ivme kazanan bir sektör haline gelmiştir.Uygun fiyatlı ürün tercihi hem firmaların hem de müşteri birleştiren etmendir.

Mobilya Montajı

Mobilya Montaj Nedir?

Mobilya montajı;de monte mobilyanın başlangıcıyla ivme kazanan bir sektör haline gelmiştir.Uygun fiyatlı ürün tercihi hem firmaların hem de müşteri birleştiren etmendir.Üretim de seri olanaklar uygun fiyatlı ürünlerin çıkması sağlarken mobilya montaj anlamında işleri müşteri  tarafına yıkılmaktadır.Dolayısıyla de monte ürünler vidasına kadar ayrı bir pakette müşteriye sunulmaktadır.

Mobilya Montaj Ücretleri Ne Kadar?

Mobilya montaj ücretleri ürünlerin boyutu ve işçiliğine göre değişmektedir.Genel anlamda mobilya montaj ücretlerinde bir fiyat politikası vardır.Mobilya Montaj ücretleri aşağıda yer almaktadır.

Mobilya Montajı
Mobilya Montaj Nedir?Mobilya Montaj Ücretleri Ne Kadar?

Küçük ürün grubu dediğimiz> Sehpalar,Komodin,Şifonyer,Aksesuarlar,Duvar Rafları,Masalar montajı 85 TL’dir.

Büyük ürün grubu dediğimiz>Çalışma masası,Ofis Masası,Büyük Boy Gardrop,Tv Ünitesi,Duvar Ünitesi,Genç Odası Dolabı,Bebek Odası Dolabı Montajı 150 TL’dir.

Takım ürün grubunda ise>Yatak Odası,Yemek Odası,Genç Odası,Bebek Odası,Koltuk Takımı,Ofis Odası,Mutfak dolabı montajı 250 TL’dir.

Türkiye’nin Online Mobilya Montaj Servisi olarak Tüm Türkiye illerinde hizmet vermekteyiz.Ekiplerimiz tamamen profesyoneldir.Güvenilir hizmeti,en iyi fiyatlara sunmak için çalışıyoruz.

Randevulu Mobilya Kurulumu sistemimiz sayesinde haftalarca mobilya montaj ustası beklemeye son veriyoruz.6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınızı gerçekleştiriyoruz.

İster online,isterseniz telefon ile mobilya montaj siparişi oluşturabilirsiniz.Mail ve whatsapp yolu ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Kurulum yapıldıktan sonra nakit öde ya da kredi kartı ile online olarak Iyzico güvencesiyle ödeme yapabilirsiniz.Ödemeyi mobilya montajı tamamlandıktan sonra ekiplerimizin yanında yapabilirsiniz.

Sipariş için :0541 284 5188

Mail: mobilyakurulumu@gmail.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.