Mobilya Montajı Neden Zorlaştı?

Mobilya Montajı Neden Zorlaştı? Son yıllarda seri üretim mobilya üretimin artmasıyla mobilya satışlarında patlama yaşanmaktadır.Uygun fiyatlı ürünler online sitelerden tüketiciye ulaşmaktadır.Peki uygun aldığımız ürün resimde ki gibi evimize bütün halde mi gelecek?-Tabiki de hayır.De monte olarak ürünler evlerinize ulaşmaktadır. Heyecan ile paketi açtığınız da ben bunu yaparım diyen çok kişi var.Fakat montaja başlayınca kolay olmadığı […]

Mobilya Montajı Neden Zorlaştı?

Son yıllarda seri üretim mobilya üretimin artmasıyla mobilya satışlarında patlama yaşanmaktadır.Uygun fiyatlı ürünler online sitelerden tüketiciye ulaşmaktadır.Peki uygun aldığımız ürün resimde ki gibi evimize bütün halde mi gelecek?-Tabiki de hayır.De monte olarak ürünler evlerinize ulaşmaktadır.

Heyecan ile paketi açtığınız da ben bunu yaparım diyen çok kişi var.Fakat montaja başlayınca kolay olmadığı tecrübesini kazanacaktır.Hele ki duvar montajı var ise.O farklı bir uzmanlık alanı diyebilirim.Terazi ile dengeye al,duvarı del,dübelleri ve vidaları vs.

Firmalar hızlı ve seri ürün çıkarımı için her parçayı de monte yapıp,malzeme kutusunu ürünün içine koyup,müşterinin montaj yapmasını istemektedir.

Montaj konusunda Tüm Türkiye illerinde her firmanın ürüne mobilya montaj desteği vermekteyiz.

Sipariş ve fiyatlar için:0541 284 5188

Mobilya Montajı Neden Zorlaştı
Mobilya Montajı Neden Zorlaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.