Mobilya Montaj

Mobilya Montaj Online Mobilya Kurulum Hizmeti olarak Tüm Türkiye illerinde randevulu olarak mobilya kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Mobilya Kurulumu Nasıl Sipariş Verebilirim? Siparişiniz konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Online,telefon,whatsapp,mail ya da kısa mesaj ile sipariş verebilirsiniz. Telefon ve Whatsapp Sipariş için: 0541 2845188 Mail: mobilyakurulumu@gmail.com Online Sipariş Vermek İçin> Online Sipariş ver! Kaç Gün İçinde Mobilya Kurulumu Yapıyorsunuz? 6 […]

Kategoriler:

Açıklama

Mobilya Montaj

Online Mobilya Kurulum Hizmeti olarak Tüm Türkiye illerinde randevulu olarak mobilya kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Mobilya Kurulumu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişiniz konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Online,telefon,whatsapp,mail ya da kısa mesaj ile sipariş verebilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp Sipariş için: 0541 2845188

Mail: mobilyakurulumu@gmail.com

Online Sipariş Vermek İçin> Online Sipariş ver!

Nasıl Mobilya Montaj Siparişi Verebilirim
Nasıl Mobilya Montaj Siparişi Verebilirim

Kaç Gün İçinde Mobilya Kurulumu Yapıyorsunuz?

6 saat,1 gün ve 2 gün içinde Mobilya kurulumlarınızı evinize ya da ofisinize gelerek montajınızı gerçekleştiriyoruz.

Mobilya Kurulumu Sipariş Ödemesini Nasıl ve Ne Zaman Yapacağım?

Kurulum yapıldıktan sonra nakit,havale ya da online olarak IYZICO güvencesiyle kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Hangi Firmaların Mobilya Montajını Yapıyorsunuz?

Evidea,Vivense,Hepsiburada,Trendyol,Amazon,İkea,Tekzen,İstikbal,Enza Home,Bellona,Doğtaş gibi markaların yanında diğer firmalarında montajını gerçekleştirmekteyiz.

Ekipler Bu İşte Profesyonel Mi?

Ekipler mobilya sektöründe en az 10 yıl deneyimli mobilya montörleridir. Mobilya Kurulumlarınızı incitmeden gerçekleştirmektedirler.Kahvenizi yudumlerken ekiplerimiz,siz kahvenizi bitirene kadar kurulumunuzu gerçekleştirsin.

Sadece Yeni Mobilya Montajı Mı Yapıyorsunuz?

Mobilya Montajı Servisi olarak odadan odaya söküm ve kurulumun yanında,evden eve söküm ve kurulum gerçekleştirmekteyiz.Nakliye araçlarımız konusunda hızlı whatsapp sipariş hattında detayları öğrenebilir,bilgi alabilirsiniz.

Neden Mobilyakurulumu.com?

Mobilya sektörün en önemli noktası satıştan sonra nakliye ve kurulum hizmetidir.Bu amaçla yola çıkan ekiplerimiz Tüm Türkiye illerinde sizlere en iyi mobilya montaj hizmetini getirmeyi amaçlamıştır.Profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmak için çalışmaktayız.Güvenilir hizmet mobilyakurulumu.com dan geçer.

Mobilya Kurulum Fiyatları Neye Göre Hesaplanmaktadır?

Mobilyalar uzunluk ve zorluğa göre fiyatlanmaktadır.Örnek verecek olursak;İkea ürünleri Evidea ürünlerine göre daha zor ve zaman alıcıdır.Bu yüzden fiyatlama hesaplanırken İkea montaj ücreti ,Evidea ürünlerine göre daha yüksektir.Standart ürünlerde bu fiyatlamayı sabit tutan tek firmayız.Bu da bizim farkımız olsun biraz diyelim.

Mobilya Kurulumu Kaç Dakika Sürmektedir?

Mobilya kurulum süresi ürünlere göre değişmektedir.Örnek verecek olursak Ayakkabılık 15 dakika,Vestiyer 30 dk,Sürgülü Dolap 45 dk,Yatak odası takımı 1 saat ile 5 saat arası değişmektedir.Bu süreler ustanın kuracağı modeli bilmesiyle doğru orantılıdır.

Mobilya Kurulumu Neden Zorlaştı?

Mobilya sektörü makine parkurunu artırırken daha kolay seri üretim mobilyalar arttı dolayısıyla pazarda arz artarken talebin artması için uygun fiyatlı,tüketici hem de firmaların yararına ürün grupları ortaya çıkmaktadır.Bu yüzden seri üretilen ürünleri çoğu internet sitesinde görebilmekteyiz.Ürünlerde hiçbir vida montaj için takılı değildir ve kurulumun hepsini müşterilerden istemektedirler.

 

Mobilya Kurulum Hizmeti
Mobilya Kurulum Hizmeti

Ücretsiz Teklif Al Nedir?

Ücretsiz Teklif al seçeneğini kullanarak en uygun fiyatlara,en kısa sürede mobilya kurulum teklifiniz oluşturulur ve size dönüş sağlanır.Açıklayıcı bilgi vermeniz en iyi mobilya kurulum fiyatları almanızı sağlamaktadır.Örnek verecek olursak. Dolap kurulumu siparişi vermek istiyorsunuz ve dolap 50 cm uzunluğunda.Fiyat listemizde dolap 150 TL olarak gözükürken detay bilgi sayesinde 85 TL ye 50 cm olan dolabınızın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.Ücretsiz teklif al seçeneği formu ana sayfamızda ve iller bazında servis sayfamızda bulabilirsiniz.

Mobilya Tamiri Yapıyor Musunuz?

Mobilya Kurulum hizmeti olarak tamir ve ssh hizmeti sunmaktayız.Kişisel olarak ya da firma iseniz tamir ve ssh hizmeti vermekteyiz.Tüm iller ve bazı ilçelerde mobilya ekiplerimizle mobilya tamirinizi en kısa sürede gerçekleştirelim.

Mobilya Kurulum Hizmetini Yurtdışında da Alabilir Miyiz?

Randevulu Mobilya Kurulum hizmeti olarak çok hızlı büyüyen bir firmayız.Şu an Londra ve Berlin de mobilya kurulum hizmeti vermek için çalışmaları sürdürmekteyiz.Siz bu yazıyı okurken bu şehirlerin yanına belki bir kaç ülke ve şehir daha ekleriz.

Profesyonel Mobilya Kurulum Hizmeti Nedir?

Mobilya;hem kolay hem zor bir zanaattir.Kolay gözükür fakat başlayınca ter atmanızı sağlayan ürünlerdir.Mobilya Kurulum ise bu işte emek vermiş ve karşılığını hak eden bir alan son 5 yıldır aktif olarak gelişen ve geleceğin sektörleri arasında yer alacak bir alandır.Bu alanda en iyi hizmeti,en iyi fiyatlara sunan Mobilyakurulumu.com her zaman tüketicinin yanında yer almaktan gurur duymuştur.%100 müşteri memnuniyeti ile çalışan ekiplerimiz için önceliğimiz profesyonel hizmet ve güler yüzlü müşterilerimizdir.En önemli detay ise kurulum yaptığımız müşterilerimiz bizlere referans olmaktadır.Bu da bize bir kat daha mutluluk ve yaptığımız işin daha iyi olmasını sağlamaktayız.

Kurulum Bittikten sonra Nasıl Değerlendiririm?

Mobilya Kurulumunuz bittikten sonra kurulumcu ustamız hakkında yorum ve görüşlerinizi yazabilir,yeni sipariş verecek müşterilerimize referans olabilirsiniz.