Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya Montaj Hizmeti Türkiye’nin Profesyonel Mobilya Montaj Hizmeti veren online sitesi olarak günden güne mutlu müşterilerimiz ile büyüyoruz. İlkleri deneyen ve bunların müşteri memnuniyeti başaran bir mobilya servisiyiz.Müşteri odaklı çalışmamız sayesinde mutlu müşterilerimiz bizlere referans olarak yeni mutlu müşterileri ailemize katmaktayız.Sizde bu mutlu ailenin içinde yer almak ister misiniz? Evetleri duyuyor gibiyiz.. Nasıl Mobilya Montaj […]

Kategoriler:

Açıklama

Mobilya Montaj Hizmeti

Türkiye’nin Profesyonel Mobilya Montaj Hizmeti veren online sitesi olarak günden güne mutlu müşterilerimiz ile büyüyoruz.

İlkleri deneyen ve bunların müşteri memnuniyeti başaran bir mobilya servisiyiz.Müşteri odaklı çalışmamız sayesinde mutlu müşterilerimiz bizlere referans olarak yeni mutlu müşterileri ailemize katmaktayız.Sizde bu mutlu ailenin içinde yer almak ister misiniz? Evetleri duyuyor gibiyiz..

Nasıl Mobilya Montaj Hizmeti Alabilirim?

Mobilya montaj siparişiniz konusunda her türlü kanalı kullanabilirsiniz. Online,telefon,whatsapp,kısa mesaj,mail ya da sosyal medya hesaplarından sipariş verebilirsiniz.

Telefon ile Sipariş: 0541 2845188

Mail ile Sipariş: mobilyakurulumu@gmail.com

Online Sipariş İçin> mobilyakurulumu.comOnline Mobilya Montajı Siparişi Ver!

Ya da ücretsiz teklif al seçeğini kullanarak mobilya montaj siparişi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif AL

Ücretsiz Teklif Al Seçeneği Neden Önemli?Ayrıntı yazmalı mıyım?

Ücretsiz teklif al seçeneğinde ayrıntı belirtmez iseniz sabit fiyat politikamız uygulanmaktadır.Küçük ürünlerde boy ve en bilgilerini de yazar iseniz en uygun fiyat teklifi ile geri dönüş sağlanacaktır.Örnek verecek olursak dolap kurulum fiyatı 150 TL’dir.Fakat detayda siz 50 cm dolap yazar iseniz 85 ile 100 TL arası fiyatlara kurulumunuzu gerçekleştirebiliriz.

Randevulu Mobilya Kurulum Nedir?

Önceden mobilya alışveriş yapanlar bu çileyi çok iyi bilecektir.Mobilyaları aldıktan 1 ya da 2 hafta sonra ustalar gelip,mobilya montajlarını gerçekleştiriyor.Bu da müşteriler için işin içinden çıkılmaz bir azaba dönüştüğünden yeni bir akım olarak randevulu mobilya kurulum sistemi ortaya çıkmaktadır. Online sistem sayesinde 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınızı gerçekleştiriyoruz.

Mobilya Montaj Hizmeti
Mobilya Montaj Hizmeti

Nasıl Mobilya Montaj Ödemesi Yapacağım?

Kurulum bittikten sonra online olarak kredi kartı ya da nakit ödeme yapabilirsiniz.Iyzıco güvencesi ile güvenli olarak online ödeme yapabilirsiniz.