Minifix Nasıl Takılır?

Minifix Nasıl Takılır? Minifix Nasıl Takılır?Minifix  mobilya ürünlerinde kullanılan bir bağlantı türüdür.Kolay ve sağlam olması nedeniyle üreticiler genellikle minifix tercih ederler.Şekilde ki gibi 3 parçadan oluşmaktadır.Baş vida,uzun vida ve plastik kısım.İlk adım Plastik kısım çekiçle parçaya çakılır.Plastiğe uzun vida sarjlı matkap yardımıyla takılır.Yuvarlak baş vida ise diğer parçaya monte edilir.Ve parçalar birleştirilir. Online Mobilya Kurulumu […]

Minifix Nasıl Takılır?

Minifix Nasıl Takılır?Minifix  mobilya ürünlerinde kullanılan bir bağlantı türüdür.Kolay ve sağlam olması nedeniyle üreticiler genellikle minifix tercih ederler.Şekilde ki gibi 3 parçadan oluşmaktadır.Baş vida,uzun vida ve plastik kısım.İlk adım Plastik kısım çekiçle parçaya çakılır.Plastiğe uzun vida sarjlı matkap yardımıyla takılır.Yuvarlak baş vida ise diğer parçaya monte edilir.Ve parçalar birleştirilir.

https://youtu.be/wa69XImhbjs

Online Mobilya Kurulumu olarak Tüm Türkiye illerinde mobilya montaj hizmeti vermekteyiz.Randevulu kurulum olarak 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınızı gerçekleştiriyoruz.

Sipariş vermek için: 0541 2845188

Minifix Nasıl Takılır?
Minifix 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.