Koltuk Yenileme Hizmeti

Koltuk Yenileme Hizmeti Online Mobilya Servisi olarak evde ki koltuklarınızı Koltuk Yenileme Hizmeti sayesinde alıp,yeniliyoruz.Profesyonel döşeme ustalarımızla Tüm Türkiye illerinde koltuk yenileme hizmeti vermekteyiz. Nasıl Koltuk Yenileme Siparişi Verebilirim? Online,telefon,kısa mesaj,whatsapp,mail ya da sosyal medya aracılığı ile bizlere ulaşıp,sipariş oluşturabilirsiniz.Döşeme atölyelerimize gelip kumaş seçebilir ya da evinize kadar kumaş kartelasını getirebiliriz. Telefon ve Whatsapp için: […]

Koltuk Yenileme Hizmeti

Online Mobilya Servisi olarak evde ki koltuklarınızı Koltuk Yenileme Hizmeti sayesinde alıp,yeniliyoruz.Profesyonel döşeme ustalarımızla Tüm Türkiye illerinde koltuk yenileme hizmeti vermekteyiz.

Nasıl Koltuk Yenileme Siparişi Verebilirim?

Online,telefon,kısa mesaj,whatsapp,mail ya da sosyal medya aracılığı ile bizlere ulaşıp,sipariş oluşturabilirsiniz.Döşeme atölyelerimize gelip kumaş seçebilir ya da evinize kadar kumaş kartelasını getirebiliriz.

Telefon ve Whatsapp için: 0541 2845188

Kaç Gün İçinde Koltuk Yenilemem Tamamlanır?

Ürünlerinizin sayısı ve büyüklüğüne göre ortalama 1 hafta içinde ürünleriniz teslim edilmektedir.Bayram öncesi ya da uzun tatiller öncesinde yoğunluğa bağlı olarak 2 hafta maksimum süre bulmaktadır.Hızlı whatsapp sipariş hattı ile zaman detayı alabilirsiniz.

Koltuk Yenileme Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Nakit,havale ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Koltuk Yenileme Hizmeti
Koltuk Yenileme Hizmeti
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.