İkea Montaj Servisi

İkea Montaj Servisi Online Mobilya Kurulumu olarak İkea’dan aldığınız ürünleri İkea Montaj Servisi olarak evinize gelerek montajını gerçekleştiriyoruz. Tüm Türkiye illerinde bulunan profesyonel mobilya ustaları ile hizmet vermekteyiz. Nasıl Montaj Siparişi Verebilirim? Online site olarak kullanıcılarımıza sipariş oluşturma konusunda her kolaylığı sağlamaktayız.Online,telefon,mail,kısa mesaj,whatsapp ya da sosyal medya hesaplarımızdan sipariş verebilirsiniz. Sipariş için : 0541 284 […]

Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

İkea Montaj Servisi

Online Mobilya Kurulumu olarak İkea’dan aldığınız ürünleri İkea Montaj Servisi olarak evinize gelerek montajını gerçekleştiriyoruz.

Tüm Türkiye illerinde bulunan profesyonel mobilya ustaları ile hizmet vermekteyiz.

Nasıl Montaj Siparişi Verebilirim?

Online site olarak kullanıcılarımıza sipariş oluşturma konusunda her kolaylığı sağlamaktayız.Online,telefon,mail,kısa mesaj,whatsapp ya da sosyal medya hesaplarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Sipariş için : 0541 284 51 88

Sipariş Verdikten Sonra Kaç Gün İçinde Kurulum Yapıyorsunuz?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde montajınızı gerçekleştiriyoruz.En hızlı kurulum süremiz 10 dakikadır.Belki sizinle bu rekoru egale edebiliriz.

Nasıl ve Ne Zaman Montaj Ödemesini Yapacağım?

Kurulum yapıldıktan sonra nakit,havale ya da Iyzıco güvencesiyle kredi kartı ile online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Eski İkea Ürünleri Montaj Yapıyor Musunuz?

Eski ürünlerinizi ya da odadan odaya söküm ve kurulum hizmeti de vermekteyiz.Hızlı whatsapp sipariş hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İkea Montaj Servisi
İkea Montaj Servisi