En İyi Mobilya Montaj Hizmeti

Türkiye'nin en kalite,en profesyonel ustaların bir araya gelmesiyle kurulan mobilyakurulumu.com Tüm Türkiye illerinde mobilya montaj hizmetini vermektedir.Amacımız En İyi Mobilya Montaj Hizmetini müşterilere sunmaktır.
  1. Mobilya Montaj Hizmeti

Türkiye’nin en kalite,en profesyonel ustaların bir araya gelmesiyle kurulan Mobilya Kurulumu Tüm Türkiye illerinde mobilya montaj hizmetini vermektedir.Amacımız  En İyi Mobilya Montaj Hizmetini müşterilere sunmaktır.

Neden En İyi Montaj Hizmeti?

Mobilya montaj göze kolay fakat işe başlayınca karmaşık ve zor bir yapıya bürünmektedir.Tek seferde yapılan mobilya montaj ve kurulumlarınız her zaman mobilyalarınızı daha sağlam ve uzun yıllarca kullanmanıza olanak sağlamaktadır.Bu yüzden ilk tercihiniz olmaya adayız.

En İyi Mobilya Montaj Ustaları

Türkiye’nin en iyi  mobilya montaj ustalarını sitemizde bulabilirsiniz.Sektörde en az 10 yıl deneyimli mobilya ustalarıdır.Şehrini seç,en iyi profesyonel kurulumcuya ürünlerini kurdur.

Nasıl Mobilya Montaj Siparişi Verebilirim?

Mobilya montaj siparişi konusunda bütün kolaylıkları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Online olarak sitemizden,kısa ve whatsapp mesaj,telefon ya da mail yolu ile mobilya montaj siparişi verebilirsiniz.

Tel ve Whatsapp Sipariş için: 0541 2845188

Kaç Gün İçinde Mobilya Montajı için Geliyorsunuz?

Mobilya montaj siparişi verdikten sonra 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde ekiplerimiz yoğunluğuna göre kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.

Mobilya Montaj Ödemesini Nasıl Yapacağım?

İster online olarak kredi kartı ile ödeme yap,isterseniz havale ya kurulum yapıldıktan sonra nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi Firmaların Mobilya Montajını Yapıyorsunuz?

Vivense,evidea,tekzen,koçtaş,ikea,hepsıburada gibi online satış yapan sitelerin yanında istikbal,enza,bellona,kelebek,doğtaş gibi firmalarında ücretli olarak mobilya montajını gerçekleştiriyoruz.

Ekstra Hizmetler

Eviniz içinde ya da başka eve taşındı iseniz mobilyalarınızı söküm ve kurulum hizmeti de sağlamaktayız.Bunun için bize ulaşıp randevu alabilirsiniz.

 

Mobilya Montaj Hizmeti
mobilya montaj hizmeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.