Dolap Montajı Nasıl Yapılır?

Dolap Montajı Nasıl Yapılır? Dolap Montajı Nasıl Yapılır? Son zamanlarda internetten dolap almak hem daha uygun fiyatlı hem de zamandan tasarruf diyebiliriz.Fakat internette gördüğümüz toplu dolaplar eve gelirken de monte olarak gönderilmektedir.Yani parça parça gönderilmektedir. Müşterilerden yap-boz gibi mobilya kurmaları bekleniyor.Dolaplarda genellikle minifix sistemi kullanılır.Takılması ve birleştirmesi ilk başta zor gibi gözükse de bilen için […]

Dolap Montajı Nasıl Yapılır?

Dolap Montajı Nasıl Yapılır? Son zamanlarda internetten dolap almak hem daha uygun fiyatlı hem de zamandan tasarruf diyebiliriz.Fakat internette gördüğümüz toplu dolaplar eve gelirken de monte olarak gönderilmektedir.Yani parça parça gönderilmektedir.

Müşterilerden yap-boz gibi mobilya kurmaları bekleniyor.Dolaplarda genellikle minifix sistemi kullanılır.Takılması ve birleştirmesi ilk başta zor gibi gözükse de bilen için kolay bir sistemdir.Minifix başlarını çok zorlamayın hemen başları yalama yapmaktadır.Genelde ürünlerde fazla vida ya da malzeme gönderilmiyor.O yüzden vida ve malzeme konusunda dikkatli olmak gerekir.

Sizler için dolap kurulum videosu paylaşıyoruz.Genellikle dolap montajı bu tarz yapılmaktadır.

https://youtu.be/wa69XImhbjs

Online Mobilya kurulumu olarak dolap kurulumlarınızı Tüm Türkiye illerinde gerçekleştiriyoruz.Randevulu Mobilya Kurulumu olarak 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya kurulumunu tamamlıyoruz.

İster kurulum yapıldıktan sonra öde,isterseniz online olarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş için: 0541 2845188

Dolap Montajı Nasıl Yapılır?
Dolap Montajı Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.