Bellona Mobilya Montaj Servisi

Bellona Mobilya Montaj Servisi Bellona markaların ürünlerinizin kurulumunu,sökme ve tekrardan kurulum ya da tamiratını ücret karşılığında gerçekleştirmekteyiz. Bellona Gardrop Sökme ve Kurulum Hizmeti Aynı ev içinde ya da evden başka evinize söküm ve kurulum hizmeti sağlamaktayız.Bazı şehirlerde nakliyeli taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Bilgi için hızlı sipariş hattımız whatsapptan bilgi alabilirsiniz. Bellona Yatak Odası Takımı Montaj ve Kurulumu […]

Açıklama

Bellona Mobilya Montaj Servisi

Bellona markaların ürünlerinizin kurulumunu,sökme ve tekrardan kurulum ya da tamiratını ücret karşılığında gerçekleştirmekteyiz.

Bellona Gardrop Sökme ve Kurulum Hizmeti

Aynı ev içinde ya da evden başka evinize söküm ve kurulum hizmeti sağlamaktayız.Bazı şehirlerde nakliyeli taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Bilgi için hızlı sipariş hattımız whatsapptan bilgi alabilirsiniz.

Bellona Yatak Odası Takımı Montaj ve Kurulumu

Eski ya da yeni ürünleriniz kurulumu için bizi arayabilirsiniz.Tüm Türkiye illerinde Mobilya Kurulum Hizmeti vermekteyiz.Randevulu Kurulum sayesinde 6 saat,1 gün ve 2 gün içinde mobilya montajınızı gerçekleştiriyoruz.

Sipariş için: 0541 2845188

Bellona Baza Kurulumu ve Baza Tamiri

Teknik montaj servisi olarak baza kurulumlarınızı evinize gelerek gerçekleştiriyoruz.Baza tamirleriniz de ise evinize gelerek sorunu tespit edip,yedek parça ihtiyaç olmasıı halinde yedek parça temin edip,baza tamirinizi gerçekleştiriyoruz.

Bellona Montaj olarak Profesyonel ustalarımız ile Tüm Türkiye illerinde Mobilya Montaj Hizmeti sağlamaktayız.

Bellona Mobilya Montaj Servisi
Bellona Mobilya Montaj Servis